جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 74963
  تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1394 15:25
  تعداد بازدید : 582

  رئیس سازمان بازرسی

  اولویت ما مبارزه جدی با زمین خواری، کوه خواری و دریاخواری است

  رئیس سازمان بازرسی با اشاره به معوقات بانکی و شکایات و دادخواست هایی که در این ابطه به قوه قضائیه ارسال می شود، گفت: قطعا قوه قضائیه با قاطعیت در رابطه با وصول معوقات اقدام خواهد کرد.

  ناصر سراج در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قزوین، از همدلی بین سه قوه برای برخورد با مفاسد خبر داد و اظهار کرد: سازمان بازرسی هم برای رسیدن به نتیجه مطلوب عزم خود را برای برخورد قاطع با فساد جزم کرده است.

  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه با فساد و زمین خواری خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های ما مبارزه جدی با زمین خواری، کوه خواری و دریاخواری است و ما با جدیت با اختلاس هایی که در برخی از مناطق صورت می گیرد، برخورد خواهیم کرد.

  سراج با اشاره به اینکه برنامه هایی را در همین خصوص تنظیم کرده و منتظریم تا این برنامه ها را به نتیجه نهایی برسانیم، تصریح کرد: به لحاظ اینکه بازرسی های ما محرمانه است و محرز بودن فساد افراد در زمینه فساد قطعی نیست، اجازه افشای آن را نداریم.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: خوشبختانه قانون ارتقاء سلامت نظام اداری به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده که با موافقت شورای نگهبان می توان خلاء های قانونی برای مبارزه با فساد را برطرف کرد.





  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
35