جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 74726
  تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1394 14:18
  تعداد بازدید : 471

  دادستان مرکز استان گلستان:

  هدف انجمن حمایت از زندانیان، ایجاد امید به زندگی در خانواده آنان است

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: ایجاد شوق و امید به زندگی در میان خانواده زندانیان از اهداف مهم انجمن حمایت از زندانیان استان گلستان است.

  به گزارش خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین سیدمصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان، اظهار کرد: ایجاد شوق و امید به زندگی در میان خانواده زندانیان از اهداف مهم انجمن حمایت از زندانیان در گرگان است.
  وی افزود: با توجه به وضعیت جمعیت کیفری استان که اغلب آنان دارای خانواده بوده و این افراد به صورت بالقوه می توانند گرفتار نابسامانی و معضلات اجتماعی گوناگونی شوند، رسیدگی به آنان از مهم ترین اولویتهای اعضای انجمن و افراد خیر و خدا ترس است.
  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان تصریح کرد: خیرین نه تنها بر مبنای احساس وظیفه اجتماعی و عمومی بلکه بر مبنای وظیفه شرعی خود در این راستا گام بردارند و این خانواده ها را به حال خود رها نسازند چراکه در این صورت خداوند نیز ما را مورد بازخواست قرار خواهد داد.
  وی بیان کرد: پیگیری اموری چون حمایت ازکودکان محصل مددجویان و تلاش برای ادامه تحصیل آنان تا مقاطع بالاتر، برنامه ریزی برای ایجاد مهارت های لازم در راستای افزایش اشتغال زایی در خانواده آنان و به ویژه همسران آنها که در معرض آسیب بیشتری هستند و در اختیار قرار دادن مسکن لازم برای خانواده بی بضاعت و بدون سرپناه مددجویان از برنامه های دردست پیگیری این انجمن است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
15