جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64020
  تاریخ انتشار : 10 آذر 1393 13:37
  تعداد بازدید : 394

  معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح:

  پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح نهادینه شده است

  معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: به همت فرماندهان نظامی و مسئولان نیروهای مسلح موضوع پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح نهادینه شده است.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق صبح امروز در مجمع پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار کرد: 16 سال از آغاز برنامه های پیشگیرانه وقوع جرم در نیروهای مسلح می گذرد که کمک فرماندهان نظامی و مسئولین نیروهای مسلح موضوع پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح نهادینه شده است.

  وی افزود: سال گذشته چهارمین برنامه پنج ساله پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح آغاز شده که یکی از برنامه های مهم در پیشگیری جرم در سطح نیروهای مسلح برگزاری این مجمع است.

  معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور تصریح کرد: در خصوص نیروهای مسلح بر اثر مدیریت فرماندهان نظامی و انتظامی شاهد کاهش جرایم و تخلفات در نیروهای مسلح بوده ایم.

  مصدق تصریح کرد: باورها، احساسات، اراده و تصمیم، گفتار و کردار از ابعاد وجودی هر فرد بوده که مطابق گفته دانشمندان گفتار و کردار نمودی از دیگر ابعاد وجودی هر فرد است.

  وی یادآور شد: ضعف هوش اخلاقی مهم ترین بستر تحقق خشونت بوده و هوش اخلاقی توان ایجاد ارتباط با دیگری است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
13