جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44143
  تاریخ انتشار : 13 بهمن 1392 14:41
  تعداد بازدید : 513

  الوندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد

  ضرورت تشکیل فراکسیون حقوق کودک

  دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: نگاه کلان و برنامه ریزی مدون برای ارتقاء سلامت، تربیت و حمایت همه جانبه از کودکان، نگهداری کودکان بی سرپرست و طراحی راه کارهایی همه جانبه برای مقابله با بزه کاری کودکان از جمله مواردی است که با ایجاد فراکسیون کودک محقق می شود.

  "مظفر الوندی" در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران،  با اشاره به بررسی امکان تشکیل فراکسیون حقوق کودک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اهمیت توجه به حقوق کودکان پیشنهاد تشکیل فراکسیون حقوق کودک توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شد که در حال بررسی است. 

  وی ادامه داد: ما به عنوان مرجع ملی حمایت از حقوق کودکان از این حرکت نمایندگان مجلس استقبال کردیم چرا که این فراکسیون می‌تواند نظارت دقیق‌تری بر وضع قوانین مرتبط با کودکان داشته باشد. 

  دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با توجه به اهداف کنواسیون حقوق کودک در پایان خاطر نشان کرد: نگاه کلان و برنامه‌ریزی مدون برای ارتقاء سلامت، تربیت و حمایت همه‌جانبه از کودکان، نگهداری کودکان بی‌سرپرست، طراحی راه‌کارهایی همه‌جانبه برای مقابله با بزه‌کاری کودکان، حمایت از سرپرستان کودکان، برنامه‌ریزی کلان برای سلامت و تربیت کودکان و بسیاری از موارد مرتبط به حوزه کودک، از جمله مواردی است که در فراکسیون کودک و نوجوان مجلس مورد توجه قرار دارد. 

   

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
13