جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44110
  تاریخ انتشار : 13 بهمن 1392 13:1
  تعداد بازدید : 492

  پورمحمدی خبر داد

  دستگیری بیش از 10 نفر از مدیران و روسای شعب تعزیرات حکومتی تهران

  وزیر دادگستری گفت: در سازمان تعزیرات حکومتی بیش از 10 نفر از مدیران و روسای شعبه و مستشاران که در پرونده های به فساد انحراف و خطا آلوده شده اند دستگیر شده اند.

  به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مصطفی پورمحمدی با حضور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران، اظهار کرد: موضوع تعزیرات بسیار مهم و اکنون یک جایگاه نهادینه شده دارد.

   

  وی ادامه داد: قانون مبارزه با قاچاق کالا در مجلس تصویب و به دولت ابلاغ شده است. مرز مهمی در این قانون به عنوان شاخص اعلام شده که بر اساس آن تخلف در سازمان تعزیرات حکومتی صورت گیرد و در آنجای که وارد حریم جرم می‌شود مرجع رسیدگی دستگاه قضایی است.

   

  وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم جرم‌زدایی کنیم این مرز می‌تواند حاصل بسیار مهمی داشته باشد و باری را از دوش دستگاه قضایی بردارد.

   

  وی تصریح کرد: مبارزه با فساد در دولت با تمرکز و جدیت دنبال می‌شود. بستر مبارزه با فساد با ایجاد دولت الکترونیک محقق می‌شود.

   

  پورمحمدی تصریح کرد: متاسفانه در سازمان تعزیرات حکومتی به ویژه اداره کل استان تهران تعدادی از همکاران در پرونده‌ها به فساد، انحراف و خطا آلوده شدند که در این راستا بیش از 10 نفر از آنها بازداشت شدند که این افراد از مدیران،‌ روسای شعبه و مستشاران بوده ‌اند.

   

  وزیر دادگستری با بیان اینکه پاکسازی تعزیرات به معنی ارتقای جایگاه سازمان تعزیرات است گفت: عددهای فساد این افراد بالا است و ما از این بابت متاسف هستیم، اما باید گفت این اعداد با آن اعدادی که امروز از پرونده‌های فساد در کشور مطرح می‌شود فاصله زیادی دارد.

   

  وی افزود: باعث تاسف است که ما در کشور چنین پرونده‌های فسادی داریم.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
73