جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43941
  تاریخ انتشار : 12 بهمن 1392 13:1
  تعداد بازدید : 524

  رهبر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تاکید کرد

  ضرورت ایجاد تحول در سیستم اداری به منظور تسریع در رسیدگی به پرونده های قضایی

  عضو کمیسیون قضایی مجلس هشتم گفت: ایجاد تحولات در سیستم اداری نیازمند این است که موازی با پیشرفت در تکنولوژی، مسئولین نیز همت مضاعفی به خرج د هند و امور مردم را با سرعت بیشتری پیگیری کنند.

  "حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر" در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، در ارتباط با دفتر خدمات الکترونیک قضایی اظهار داشت: به موجب خدمات الکترونیک قضایی، ثبت و آغاز رسیدگی به برخی دعاوی با هدف تسهیل امور قضایی مردم، به دفاتر قضایی سپرده شده است. 

  وی ادامه داد: دفتر خدمات الکترونیک قضایی در پیشرفت و سرعت رسیدگی به امور قضایی مردم، مؤثر و مانع از صرف وقت و انرژی زیاد در امور دادرسی می‌شود. 

  رهبر با بیان اینکه برخی مواقع با وجود تحولات در سیستم اداری و وجود تکنولوژی پیشرفته، پرونده‌ها در پیچ و خم اداری می‌ماند، افزود: ایجاد تحولات در سیستم اداری نیازمند این است که موازی با پیشرفت در تکنولوژی، مسئولین نیز همت مضاعفی به خرج د هند و امور مردم را با سرعت بیشتری پیگیری کنند.
   
  عضو کمیسیون قضایی مجلس هشتم در پایان خاطرنشان کرد: رکن اصلی در تسریع امور رسیدگی به پرونده‌های قضایی علاوه بر  ایجاد تحولات اداری، آموزش و فرهنگسازی در این زمینه است. 

   

   

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
14