جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43792
  تاریخ انتشار : 10 بهمن 1392 11:14
  تعداد بازدید : 674

  محمدتقی رهبر مطرح کرد:

  "حقوق بشر" بهانه ای برای مشروع جلوه دادن اقدامات ضدانسانی

  عضو کمیسیون قضایی مجلس هشتم گفت: نقض حقوق اقلیت ها و بومیان آمریکا و دخالت های آنان در کشور سوریه به خوبی بیانگر این است که "حقوق بشر" دستاویز کاذب و دروغین غرب است.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛"حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر"در خصوص گزارشات مداخله‌جویانه غرب مبنی بر اینکه وضعیت حقوق بشر در ایران هیچ بهبودی نیافته است، اظهار داشت: حقوق بشر در ایران مبتنی بر موازین اسلامی است که وجود این ویژگی در کشورمان اصلا قابل مقایسه با غرب نیست.

  وی ادامه داد:نقض حقوق اقلیت‌ها و بومیان آمریکا و دخالت‌های آنان در کشور سوریه به خوبی بیانگر این است که "حقوق بشر" دستاویز کاذب و دروغین غرب است.
   
  حجت‌الاسلام والمسلمین رهبرافزود:حقوق بشری که غرب اداعای آن را دارد مصداقی جز وجود زندان‌های مخوف و  تبعیض نژادی در سیستم قضایی آمریکا و نقض حقوق کودکان ندارد.
   
  عضو کمیسیون قضایی مجلس هشتم درپایان خاطرنشان کرد: آمریکا از طریق فعالیت‌های آژانس امنیت ملی اقدام به شنود مکالمات و ضبط اطلاعات شهروندان می‌کند و این در حالی است که مکررا  با وارونه جلوه دادن حقایق علیه ایران به تصویب قطعنامه‌هایی درباره وضعیت حقوق بشر می‌پردازد.
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
23